Kazimierz Pęcherzewski

Ekspert Nieruchomości
Listings -

Kazimierz – znak zodiaku WODNIK.  Wykrztałcenie :  studia na Wydz. Nauk o Ziemi na Uniwersytecie Warszawskim +  pływające  staże na zimnych morzach Arktyki, Morzu Czarnym i Kaspijskim i ponad 1/2 roczny rejs badawczy na ciepłych wodach Oceanu Indyjskiego.  Po przejściu na emeryturę  rozpoczął kursy, szkolenia i stażę jako  rzeczoznawca ds majatkowych. Klikunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, specialista w działakach oraz obiektach komercyjnych.

Ulubiony cytat : ” Podróż  1000 mil zaczyna się pierwszym krokiem  „-   John. F. Kennedy

Więcej szczegółów

Sylwia Skwarczyńska

Ekspert Nieruchomości
Listings -

Sylwia jest urodzonym sportowcem, większość życia trenującym wyczynowo sport. Sport nauczył ją bycia ambitną, pracowitą, cierpliwą, zdeterminowaną i zorganizowaną.

Uwielbia ludzi, nie może sobie wyobrazić życia bez kontaktu z drugim człowiekiem. Między innymi dlatego, świetnie odnajduję się w pracy jako agent nieruchomości. Praca pośrednika polega na ogromnym zaufaniu Klienta do agenta, wypracowanie takiego zaufania daje jej ogromną satysfakcjęna. Konkretna, pozytywna i radosna osoba , w pracy cechuję się profesjonalnym i indyniwidualnym podejściem do klienta.

Z wykrztałcenia architekt i projektant wnętrz z ogromnym zamiłowaniem…

Więcej szczegółów

Paula Telec

Ekspert Nieruchomości
Listings -

Jest artystyczną duszą, pełną sprzeczności.  W wolnym czasie czyta książki, maluje obrazy i zwiedza świat. Jej marzeniem jest podróż do  Nowej Zelandii i Szkocji. Ulubiony cytat : Człowiek wędruje po świecie w poszukiwaniu tego, czego mu trzeba i wraca do domu, by tutaj to znaleźć. George Moore

Więcej szczegółów

Jolanta Pawłowska-Fidurska

Ekspert Nieruchomości
Listings -

Gdańszczanka z urodzenia, zakochana w Gdyni, wieloletni  przewodnik po Gdyni,  muzeum Marynarki wojennej i ORP Błyskawica. Z wykształcenia historyk i politolog. Kocha zwierzęta, podróże i przyrodę. Jej pasją są nieruchomości oraz wystrój wnętrz.

Ulubiony Cytat: Każdy człowiek, zasługuje na dom. (myśl własna)

Więcej szczegółów

Piotr Spychalski

Ekspert ds nieruchomości
Listings -

Więcej szczegółów

Katarzyna Rutkowska

Ekspert Nieruchomości

Kochająca ludzi, pełna optymizmu i empatii. Profesjonalna agentka ds. nieruchomości, która przekuła swoją pasję w zawód. Rodowita gdańszczanka, szczęśliwa żona i mama. Z wykształcenia politolog ze specjalizacją dziennikarską.
Jej główną pasją jest psychologia, co za tym idzie z łatwością nawiązuje relacje z ludźmi. Ambitna, dająca z siebie zawsze 110 procent 🙂
Miłośniczka trójmiasta.

Ulubiony cytat: „Człowieka trzeba mierzyć miarą serca.” Jan Paweł II

Więcej szczegółów

Marzena Dybowska

Ekspert nieruchomości

Gdańszczanka od urodzenia, pedagog z zamiłowania, zawsze gotowa do podejmowania nowych wyzwań.
Optymistka z apetytem na życie, komunikatywna, otwarta na kontakty i relacje z ludźmi.
Moją dewizą życiową jest duże zaangażowanie w to co robię, cierpliwość i konsekwencja w dążeniu do celu.
W życiu osobistym cenię sobie najbardziej czas spędzany z najbliższymi i skupianie się na działaniach, które rozwijają moje zainteresowania i sprawiają przyjemność.

Ulubiony cytat: „To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu,…

Więcej szczegółów

Łukasz Mikołajczyk

Dyrektor ds. Marketingu i Promocji
Listings -

Od 15 lat pasjonat rynku nieruchomości. Tą miłością zaraził się po przeczytaniu w młodości książek znanych amerykańskich inwestorów. Postanowił w Polsce zrealizować własny „polish dream”. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie.
Mentalny trener kompetencji miękkich, mindsetu oraz marketingowiec. Swój sukces mierzy wartością sukcesu zespołu.

Ulubiony cytat –„Twój czas jest ograniczony, więc nie marnuj go, na życie życiem innych ludzi. Nie daj złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi. Nie pozwól, by…

Więcej szczegółów

Paweł Koronkiewicz

Dyrektor Biura
Listings -

Ekspert ds. nieruchomości z kilkulenim doświadczeniem w branży, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Uwielbia kontakt z ludźmi i pracę z klientem.
Prywatnie – miłośnik sportu (szczególnie piłki nożnej), interesuje się polityką i tematyką II wojny światowej. Zakochany w Trójmieście.

Ulubiony cytat – „Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie możesz czegoś zrobić.Jeśli masz marzenie, musisz je chronić. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić, więc mówią, że Ty też nie…

Więcej szczegółów