Krzysztof Zielinkiewicz

Ekspert Nieruchomości

Przez 20 lat współwłaściciel firmy świadczącej usługi IT. Po wielu latach pracy związanej z zarządzaniem firmą zrozumiał, że warto w życiu ryzykować po to, aby robić to co się kocha i w czym można się w pełni realizować. Zrezygnował z prowadzenia firmy, od 8 lat kształci się oraz interesuje szeroko rozumianym rynkiem nieruchomości – od tamtej chwili nie przepracował ani jednego dnia… ponieważ wtedy kiedy praca jest jednocześnie Twoją pasją nie pracujesz tylko spełniasz swoje marzenia. Z miłości do ciepłych krajów, a przede wszystkim do pięknej Hiszpanii rozeznał rynek nieruchomości na tych obszarach dzięki czemu sam jest właścicielem mieszkania w malowniczej Gandii, a w swojej ofercie ma niejedno ciekawe mieszkanie w tej atrakcyjnej lokalizacji.

Bardzo otwarty na kontakty z ludźmi, pasjonat sportu, podróżnik, a jednocześnie wielbiciel spędzania wolnego czasu z rodziną w zaciszu domowym. Kocha zwierzęta, prywatnie mąż, ojciec oraz opiekun dwóch sympatycznych kociaków.

„Robiąc rzeczy małe, musisz myśleć o rzeczach wielkich po to, by wszystkie rzeczy małe szły w dobrym kierunku” – Alvin Toffler.

Lista agentów

Żadne nieruchomości nie są dostępne