Sylwia Skwarczyńska

Ekspert Nieruchomości

Sylwia jest urodzonym sportowcem, większość życia trenującym wyczynowo sport. Sport nauczył ją bycia ambitną, pracowitą, cierpliwą, zdeterminowaną i zorganizowaną.

Uwielbia ludzi, nie może sobie wyobrazić życia bez kontaktu z drugim człowiekiem. Między innymi dlatego, świetnie odnajduję się w pracy jako agent nieruchomości. Praca pośrednika polega na ogromnym zaufaniu Klienta do agenta, wypracowanie takiego zaufania daje jej ogromną satysfakcjęna. Konkretna, pozytywna i radosna osoba , w pracy cechuję się profesjonalnym i indyniwidualnym podejściem do klienta.

Z wykrztałcenia architekt i projektant wnętrz z ogromnym zamiłowaniem podchodzi do projektowania wnętrza „do życia”, wnętrz szytych na miarę „dla ludzi”.

Poza architekturą wnętrz i sprzedażą nieruchomości jej największą pasją są sporty wodne, nałogowo pływa na kitesurfingu.

Ulubiony cytat : „Jednym z największych odkryć jakie uczynił cżłowiek, i jedną z największych dla niego niespodzianek, jest odkrycie, że może on uczynić to, o czym ze strachem sądził, że nie potrafi uczynić. „ – Henry Ford