Marzena Dybowska

Ekspert nieruchomości

Gdańszczanka od urodzenia, pedagog z zamiłowania, zawsze gotowa do podejmowania nowych wyzwań.
Optymistka z apetytem na życie, komunikatywna, otwarta na kontakty i relacje z ludźmi.
Moją dewizą życiową jest duże zaangażowanie w to co robię, cierpliwość i konsekwencja w dążeniu do celu.
W życiu osobistym cenię sobie najbardziej czas spędzany z najbliższymi i skupianie się na działaniach, które rozwijają moje zainteresowania i sprawiają przyjemność.

Ulubiony cytat: „To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu,…

Więcej szczegółów

Janek Ivanov

Ekspert nieruchomości

Doradca z 5 letnim doświadczeniem w sprzedaży. Lubi pomagać innym i chętnie rozwiązuje nawet najtrudniejsze problemy. Ciągle się szkoli i inwestuję w swoją widzę, aby skutecznie działać i być wśród najlepszych.
Prywatnie bardzo lubi sport, szczególnie piłkę nożną.

Ulubiony cytat: „Zachowujcie się tak, jakbyście byli już bogaci, wtedy na pewno dorobicie się fortuny. Niech bije z was niezachwiana pewność siebie, wtedy ludzie bez zastrzeżeń wam zaufają. Zachowujcie się tak, jakbyście mieli niezrównane doświadczenie, bo wtedy pójdą za waszą radą.…

Więcej szczegółów

Joanna Ostrowska

Ekspert Nieruchomości
Listings -

Zawsze uśmiechnięta, pewna siebie i pracowita. Choć z wykształcenia pedagog, swoje zdobyte umiejętności postanowiła wykorzystać pomagając innym w znalezieniu wymarzonego „M”. Wyróżnia ją nieustanna chęć rozwoju, a także pozytywne nastawienie do życia. Konsekwentnie realizuje wyznaczone przez siebie cele oraz nie poddaje się nawet w obliczu największych wyzwań.
Prywatnie fanka czekoladowych muffinek, joggingu oraz Instagrama.

Ulubiony cytat: „Sukces nie polega na tym, ile pieniędzy robisz, chodzi o różnicę, jaką wnosisz w ludzkie życie.”

Więcej szczegółów

Martyna Cieciorowska

Ekspert nieruchomości
Listings -

Pełna pozytywnej energii optymistka, która rzetelnie realizuje postanowione sobie cele.
W swojej pracy zawodowej nieustannie kładzie nacisk na rozwój oraz doskonalenie swoich umiejętności. Upór jest moją najbardziej dominującą cechą, która pomaga mi w osiągnięciu celu.
Prywatnie miłośniczka sportów wodnych m.in wind oraz kite surfingu. Moja pasja zaprowadziła mnie do miejsca w którym obecnie jestem.

Ulubiony cytat: „Powiedzieć sobie -Będę robić coś wartościowego i potrzebnego- to akt mądrości i odwagi.” Francis Scott Fitzgerald

Więcej szczegółów

Mariola Sablewska

Ekspert nieruchomości
Listings -

Ekspert ds Nieruchomości z praktycznym doświadczeniem, specjalistka od rynku sopockiego. Mieszkanka i znawczyni Sopotu, zakochana w mieście. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Przez kilka lat związana z bankowością. Swoje życie dzieli między dwie wielkie pasje: nieruchomości i sztukę. Miłośnicza sztuki oraz artystycznego dekorowania wnętrz. Z wielką pasją przeprowadza artystyczne metamorfozy w powierzonych jej wnętrzach.

Ulubiony cytat: „Przeżyj swoje życie na czynieniu czegoś, co będzie trwało dłużej niż samo życie” William Jamek

Więcej szczegółów

Patrycja Serocka

Ekspert nieruchomości

Praktyczna i twardo stąpająca po ziemi realistka. Ciepła i otwarta w kontaktach z ludźmi, ceniąca sobie spokój i pozytywne relacje z otoczeniem.
Pełna pasji i zaangażowania we wszystko co robi, za cel w pracy stawia sobie przede wszystkim radość i zadowolenie klientów.
To wszystko sprawia, że klienci mi ufają a ja odwdzięczam się im pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Ulubiony cytat: „Gdy praca, którą wykonujesz, nie daje Ci radości, a tylko pieniądze, to jesteś śmiertelnie ubogi.” – Phil Bosmans…

Więcej szczegółów

Magdalena Milczarek

Ekspert nieruchomości
Listings -

Ekspertka nieruchomości z doświadczeniem inwestorskim. Pełna gorącej pasji do trójmiejskiego rynku nieruchomości.
Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży. Postanowiła zostać najlepszym agentem nieruchomości na rynku i zamienić hobby w pracę.
W przeszłości koszykarka i zawodniczka lacrossa w kadrze Polski. Nieustępliwa dążąca do wyznaczonych celów.

Ulubiony cytat: „Zwycięzcy robią to, czego przegranym się nie chciało.” – Jonathan Carroll

Więcej szczegółów

Aleksandra Rozwadowska

Ekspert nieruchomości
Listings -

Ekspert do spraw nieruchomości z praktycznym doświadczeniem. Inwestuje w nieruchomości pod wynajem długoterminowy.
Miłośniczka homestagingu i projektowania mieszkań. Kończy edukację jako Dekorator wnętrz.
Prywatnie interesuje się sportem, nie wyobraża sobie dnia bez treningu. W przeszłości wyczynowa pływaczka. Podczas pracy w nieruchomościach – podobnie jak w sporcie – nigdy się nie poddaje i walczy do końca. Smakosz sushi i włoskiej pizzy.

Ulubiony Cytat: „Sprzedajesz nam, Boże, wszystkie dobra za cenę trudu.” – Leonardo da Vinci

Więcej szczegółów

Łukasz Mikołajczyk

Ekspert Nieruchomości
Listings -

Od 15 lat pasjonat rynku nieruchomości. Tą miłością zaraził się po przeczytaniu w młodości książek znanych amerykańskich inwestorów. Postanowił w Polsce zrealizować własny „polish dream”. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie.
Specjalizuje się w skutecznej sprzedaży mieszkań na umowach premium. Mentalny trener kompetencji miękkich oraz marketingowiec. Swój sukces mierzy wartością sukcesu zespołu.

Ulubiony cytat –„Twój czas jest ograniczony, więc nie marnuj go, na życie życiem innych ludzi. Nie daj złapać się w dogmat, którym jest…

Więcej szczegółów

Paweł Koronkiewicz

Ekspert Nieruchomości
Listings -

Ekspert ds. nieruchomości z kilkulenim doświadczeniem w branży, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Uwielbia kontakt z ludźmi i pracę z klientem.
Prywatnie – miłośnik sportu (szczególnie piłki nożnej), interesuje się polityką i tematyką II wojny światowej. Zakochany w Trójmieście.

Ulubiony cytat – „Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie możesz czegoś zrobić.Jeśli masz marzenie, musisz je chronić. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić, więc mówią, że Ty też nie…

Więcej szczegółów