2 pokojowy Apartament w Parku Oliwskim Oliwa, Gdańsk

PLN549,780
Sprzedaż
Powierzchnia (M 2)
46.20
Liczba pokoi
2
Liczba łazienek
1
Liczba sypialni:
1

Udogodnienia

  • Ogród
  • Ogrzewanie
  • Pomieszczenie gospodarcze
  • Widok na park

Opis

2 pokojowy Apartament w Parku Oliwskim

rynek: pierwotny
rodzaj zabudowy: apartamentowiec
rok budowy: 2019
cena: 549 780,00
liczba pokoi: 2
piętro: 0

LOKALIZACJA:
Apartament powstaje w prestiżowej inwestycji Trójmiasta realizowanej przez Dewelopera Moderne w Parku Oliwskim. Ogromnym atutem nieruchomości jest jej położenie w pobliżu ciągu komunikacyjnego, z dostępem do komunikacji miejskiej i kolei, a jednocześnie wśród zieleni i niesamowitymi pejzażami zgodnie z aktualną aurą w ciągu roku. Towarzystwo parku pozwala na odrobinę relaksu, aktywny wypoczynek czy spacer.

MIESZKANIE:
Na lokal o powierzchni 46,20 m2 składa się:
 salon z aneksem kuchennym ( 23,80 m2)
 pokój ( 10,80m2)
 korytarz (6,10m2)
 łazienka (4,0m2)
 taras (18,2m2)
 ogródek (76,0m2)
Apartament jest w trakcie budowy, przewidywany termin oddania do użytku to wrzesień 2019. Inwestycja o najwyższej jakości, wykonana z zachowaniem dbałości o każdy detal oraz z materiałów najwyższej klasy.

Wyżej wymieniona oferta, to jedna z wielu propozycji. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Kontakt z agentem

Marzena Dybowska

Ekspert nieruchomości
Gdańszczanka od urodzenia, pedagog z zamiłowania, zawsze gotowa do podejmowania nowych wyzwań. Optymistka z apetytem na życie, komunikatywna, otwarta na kontakty i relacje z ludźmi. Moją dewizą życiową jest duże zaangażowanie w to co robię, cierpliwość i konsekwencja w dążeniu do celu. W życiu osobistym cenię sobie najbardziej czas spędzany z najbliższymi i skupianie się na działaniach, które rozwijają moje zainteresowania i sprawiają przyjemność. Ulubiony cytat: „To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie twojemu życiu”. Albert Schweitzer