5 pok. dla inwestora Orłowo, Gdynia

PLN530,000
Typ nieruchomości:: Mieszkanie
Powierzchnia (M 2)
59
Liczba pokoi
5

Opis

5 pokoi Gdynia Orłowo- najbardziej prestiżowe miejsce polskiego wybrzeża.

Mieszkanie położone jest w najlepszej lokalizacji-malownicza część Gdyni.
Obiekt usytuowany jest w odległości ok 600 m od pięknej plaży, nieopodal sceny letniej teatralnej i orłowskiego mola. Otoczenie sprzyja zdrowemu, aktywnemu stylowi życia a bezpośrednia bliskość morza jest unikalnym i najcenniejszym walorem.

Pokoje na wynajem w tej lokalizacji są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących spędzić czas bezpośrednio niedaleko morza oraz jednocześnie przebywać w bliskości centrum miasta.
Ich położenie (15 minut spacerem, alejkami nadmorskimi, do centrum Sopotu) sprawia, iż stanowią one nie tylko doskonałą bazę wypadową do Sopotu, ale również do Gdańska i Gdyni.

W bliskiej odległości znajdują się: Scena Letnia Teatru Miejskiego, Park Królowej Marysieńki, Orłowskie Molo i Klif, Stadnina Konna Kolibki, Centrum Handlowe Klif.

Nieruchomość zostanie wyremontowana i przystosowana do celów wynajmu krótko i długoterminowego.
Kuchnia zostanie wyposażona w sprzęt AGD, lodówka, zmywarka, pralka, meble kuchenne oraz sprzęt niezbędny do funkcjonowania wynajmu.
Pokoje zostaną umeblowane w standardzie Ikea.

Kontakt z agentem

Martyna Cieciorowska

Ekspert nieruchomości
Pełna pozytywnej energii optymistka, która rzetelnie realizuje postanowione sobie cele. W swojej pracy zawodowej nieustannie kładzie nacisk na rozwój oraz doskonalenie swoich umiejętności. Upór jest moją najbardziej dominującą cechą, która pomaga mi w osiągnięciu celu. Prywatnie miłośniczka sportów wodnych m.in wind oraz kite surfingu. Moja pasja zaprowadziła mnie do miejsca w którym obecnie jestem. Ulubiony cytat: „Powiedzieć sobie -Będę robić coś wartościowego i potrzebnego- to akt mądrości i odwagi.” Francis Scott Fitzgerald