2 pokojowy Apartament w Parku Oliwskim Oliwa, Gdańsk

PLN753,940
Sprzedaż
Powierzchnia (M 2)
50.6
Liczba pokoi
2
Liczba łazienek
1
Liczba sypialni:
1

Przestrzeń

  • Rok budownictwa: 2019

Udogodnienia

  • Ogród
  • Ogrzewanie
  • Pomieszczenie gospodarcze
  • Widok na park

Opis

2 pokojowy Apartament w Parku Oliwskim
rynek: pierwotny rodzaj zabudowy: apartamentowiec
rok budowy: 2019 Cena: 753940 zł liczba pokoi: 2 piętro: parter

LOKALIZACJA:
Apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Trójmiasta realizowanej przez Dewelopera Moderne w Parku Oliwskim. Ogromnym atutem nieruchomości jest jej położenie w pobliżu ciągu komunikacyjnego, z dostępem do komunikacji miejskiej i kolei, a jednocześnie wśród zieleni i niesamowitych pejzaży zmieniających się wraz z aktualną porą roku. Towarzystwo parku pozwala na odrobinę relaksu, aktywny wypoczynek czy spacer.

MIESZKANIE:
Na lokal o powierzchni 50.6m2 składa się:
 salon z aneksem kuchennym ( 29.7m2)
 pokój ( 11.5m2)
 korytarz (3.5m2)
 łazienka (4,7m2)
 taras (5.8m2)
 ogródek (22.8 m2)

Apartament to inwestycja oddana do użytku we wrześniu 2019 roku. Wykonana z zachowaniem dbałości o każdy detal i z materiałów najwyższej jakości. W chwili obecnej trwa wykańczanie nieruchomości w z wykorzystaniem materiałów i sprzętów najwyższej klasy w wysokim standardzie i w nowoczesnej aranżacji. Zakończenie prac ustalone jest na koniec czerwca. Ta propozycja jest godna zainteresowania, bo apartament dopracowany w każdym szczególe jest gotowym miejscem do zamieszkania w cudownym miejscu i luksusowych warunkach. Polecam.
Do ceny apartamentu należy doliczyć miejsce garażowe w cenie 39.000 zł i komórkę (5m2) w cenie 15.000 złotych.

Wyżej wymieniona oferta, to jedna z wielu propozycji. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Marzena Dybowska
575- 070- 101

Kontakt z agentem

Marzena Dybowska

Ekspert nieruchomości
Gdańszczanka od urodzenia, pedagog z zamiłowania, zawsze gotowa do podejmowania nowych wyzwań. Optymistka z apetytem na życie, komunikatywna, otwarta na kontakty i relacje z ludźmi. Moją dewizą życiową jest duże zaangażowanie w to co robię, cierpliwość i konsekwencja w dążeniu do celu. W życiu osobistym cenię sobie najbardziej czas spędzany z najbliższymi i skupianie się na działaniach, które rozwijają moje zainteresowania i sprawiają przyjemność. Ulubiony cytat: „To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie twojemu życiu”. Albert Schweitzer