NOWA CENA 3-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji Zakoniczyn, Gdańsk

PLN395,000
SKU: 8 216,43 PLN/m2
Typ nieruchomości:: Mieszkanie
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
1
Liczba sypialni:
2

Przestrzeń

  • Rok budownictwa: 2012

Opis

Atuty nieruchomości:
– wysoki standard wykończeń
– mieszkanie gotowe do zamieszkania
– dogodna lokalizacja
– łatwy dostęp do bogatego zaplecza handlowo-usługowego
– rozkład mieszkania ułatwiający zagospodarowanie przestrzeni
– korzystna ekspozycja okien
– szybki dostęp do obwodnicy trójmiasta

Jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 49,9m2 składa się z:
– pokoju dziennego z aneksem kuchennym (20,50 m2)
– dwóch sypialni (11,41 m2 oraz 10,88 m2),
– łazienki (4,17 m2)
– korytarza (5,69 m2)
– balkonu (4,42m2)
(wysokość pomieszczeń to ok. 2,56m)

Lokal usytuowany jest na 2 piętrze nowoczesnego 3 piętrowego bloku z 2012 roku do którego prowadzą dwa wejścia. Jedno od strony komunikacyjnej, a drugie od strony garaży i zamykanego automatycznie szlabanu. Klatka jest budowana w nowoczesnym stylu z dużym przeszkleniem, szerokimi schodami oraz drzwiami na kod wraz z domofonem.

Ogromną zaletą mieszkania jest jego przestronność, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnego poziomu kosztów do otrzymanych korzyści mieszkalnych. Jego usytuowanie względem stron świata powoduje, że wschodzące słońce widoczne jest z okien głównej sypialni oraz trzech dużych okien balkonowych zajmujących niemal całą ścianę boczną. Zachód widoczny jest od dodatkowego okna w salonie przy aneksie kuchennym oraz z okien drugiej sypialni.

Czynsz w sezonie letnim jest to koszt rzędu 300 złotych/miesiąc, podczas gdy w sezonie zimowym to ok. 500 zł/miesiąc (zaliczka na wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy, inne opłaty eksploatacyjne, zarządzanie nieruchomością).

Lokalizacja mieszkania pozwala na szybki i łatwy dostęp do pełnej infrastruktury komunikacyjnej oraz rozrywkowo-zakupowej. Są to m.in. :
– kompleks handlowy na który składają się byłe Fashion House, Carrefour, Jula, Obi, Agata Meble czy Comfort, idąc przez Mc Donald’s oraz MAX Premium Burgers
– pasaż handlowy w którym znajduje się m.in. klub fitness (Zdrofit)
– przystanek autobusowy (drugi znajduje się niedaleko samego budynku przy którym położona jest przychodnia lekarska)
– poczta
– Centrum Kowale
-w pobliżu znajdują się też przedszkola i szkoły

Jeżeli chodzi o wypoczynek na świeżym powietrzu w okolicy znajdziemy również sztuczne jeziora, liczne place zabaw, las i polanę oraz siłownię na świeżym powietrzu

Do mieszkania przynależą także: garaż w bryle budynku o powierzchni 21,19 m2 (dodatkowo płatny 40 000,00 złotych – jego zakup nie jest obowiązkowy, jednak jest to jedno z najbardziej pożądanych dóbr w okolicy) oraz komórka lokatorska (5,52 m2).