Mateusz Szyper

Ekspert Nieruchomości
Listings -

Mateusz jesy osobą bardzo energiczną, która lubi dreszczyk adrenaliny. Nie boi się wyzwań. Poprzez swoją pierwszą pracę gdzie miał bezpośrednią styczność z klientem odkrył, że właśnie praca z ludźmi sprawia mu wiele frajdy i radości. Zawsze dąży do spełnienia wyznaczonych sobie celów. Dzięki inspiracji jaką jest dla niego Jordan Belfort pokochał giełdę papierów wartościowych tak samo jak nieruchomości.

Od najmłodszych lat siatkówka jest jego hobby. Po sporcie dla wypoczynku lubi policzyć kilka zadań matematycznych.” !!!

Ulubiony cytat:
,,Jedyną rzeczą,…

Więcej szczegółów

Mariola Sarbiewska

Ekspert Nieruchomości
Listings -

Mariola Sarbiewska -Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz Akademii Sztuk Pięknych łącząca wieloletnie doświadczenie w pracy pośrednika nieruchomości z niezwykłą empatią, budując trwałe zaufanie klientów. Jej rzetelność objawia się nie tylko w zdolności do skutecznej sprzedaży i zakupu nieruchomości, ale również w gotowości do udzielenia wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych związanych z tym procesem. Profesjonalistka, która zyskuje ogromne zaufanie nie tylko przez skuteczność, ale także poprzez serce i autentyczne zaangażowanie w dobro klienta na każdym etapie procesu transakcji. Klienci mogą polegać na…

Więcej szczegółów

Katarzyna Rutkowska

Ekspert Nieruchomości
Listings -

Kochająca ludzi, pełna optymizmu i empatii. Profesjonalna agentka ds. nieruchomości, która przekuła swoją pasję w zawód. Rodowita gdańszczanka, szczęśliwa żona i mama. Z wykształcenia politolog ze specjalizacją dziennikarską.
Jej główną pasją jest psychologia, co za tym idzie z łatwością nawiązuje relacje z ludźmi. Ambitna, dająca z siebie zawsze 110 procent 🙂
Miłośniczka trójmiasta.

Ulubiony cytat: „Człowieka trzeba mierzyć miarą serca.” Jan Paweł II

Więcej szczegółów

Marzena Dybowska

Ekspert nieruchomości
Listings -

Gdańszczanka od urodzenia, pedagog z zamiłowania, zawsze gotowa do podejmowania nowych wyzwań.
Optymistka z apetytem na życie, komunikatywna, otwarta na kontakty i relacje z ludźmi.
Moją dewizą życiową jest duże zaangażowanie w to co robię, cierpliwość i konsekwencja w dążeniu do celu.
W życiu osobistym cenię sobie najbardziej czas spędzany z najbliższymi i skupianie się na działaniach, które rozwijają moje zainteresowania i sprawiają przyjemność.

Ulubiony cytat: „To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu,…

Więcej szczegółów

Paweł Koronkiewicz

Dyrektor Biura
Listings -

Ekspert ds. nieruchomości z kilkulenim doświadczeniem w branży, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Uwielbia kontakt z ludźmi i pracę z klientem.
Prywatnie – miłośnik sportu (szczególnie piłki nożnej), interesuje się polityką i tematyką II wojny światowej. Zakochany w Trójmieście.

Ulubiony cytat – „Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie możesz czegoś zrobić.Jeśli masz marzenie, musisz je chronić. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić, więc mówią, że Ty też nie…

Więcej szczegółów